Opravy, servis, revize plynových spotřebičů
a montáží topení, vody, kanalizací, komínů
Drobečková navigace

O nás > Služby > Voda + Topení

 

Voda + Topení

 

 Nabízíme Vám veškeré topenářské a instalatérské práce.

Provádíme hlavně dodávky a montáže technických zařízení budov rodinných domů, především plynových kotelen, topných systémů, domovních plynovodů a ohřevu teplé užitkové vody (TUV) - včetně potřebné elektroinstalace a případné regulace. Děláme veškeré topenářské a instalatérské práce (voda, topení).

Jsme schopni zajistit také projektovou dokumentaci na vše z oboru voda a topení, která by byla pro instalaci z hlediska legislativy nutná.

Zabýváme se také komplexními instalačními pracemi jako jsou rozvody vody, rozvody topení, rozvody kanalizace a související.

Voda

Působíme především v Praze a okolí. Zde provádíme veškeré instalatérské práce – vše v oblasti „voda“. Tím rozumíme např. rozvody vody, práce související s rekonstrukcemi koupelen a toalet, včetně dodávky a montáže zařizovacích předmětů. Jsme schopni pro Vás skutečně udělat vše v oblasti „voda“ – od instalace trubek až např. po dodávku a montáž umyvadla, vany, apod. V oblasti „voda“ v případě požadavku zajistíme i projektovou dokumentaci.

Topení

V oblasti "topení" v Praze a okolí provádíme veškeré topenářské práce. Mezi naše činnosti patří rozvody topení, montujeme stěnová topení, ale třeba i podlahová topení. Zajišťujeme kompletní dodávku materiálů pro práce v oboru „topení“ i jejich montáž. Rovněž montáž kotlů je pro nás naprosto bezproblémovou záležitostí. Uděláme zkrátka vše, co v oblasti topení potřebujete. Máte zájem o naše služby v oblasti topení? Kontaktujte nás.

Servis v oblasti voda, topení, plyn

Po ukončení montáže provedeme všechny potřebné revize a zkoušky. Dále zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Každá montáž, kterou provedeme, zahrnuje i dodávku materiálů a spotřebičů - včetně zařizovacích předmětů. Naše služby v oblasti plyn, voda a topení jsou profesionální, zaručujeme kvalitu, příznivé ceny a dodržení domluvených termínů.

topenářské a instalatérské práce

Služby v oblasti voda, plyn, topení poskytujeme včetně dodávek produktů (radiátory, vodovodní baterie, kotle, ohřívače, vany, čerpadla, podlahová vytápění, armatury, a podobně). Garantujeme profesionální montáž. V této oblasti - plyn, voda a topení - jsme již realizovali skutečně velké množství zakázek. V této oblasti jsme profesionálové.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Mistr Kotelník s.r.o. - opravy, servis, revize plynových spotřebičů
a montáží topení, vody, kanalizací, komínů

Firma Mistr Kotelník s.r.o. působí na trhu od roku 2007 s působností v rámci celé České republiky. Využívá nejmodernějších technologií, měření, čištění, zjišťování závad.

Sledování posledních trendů, zejména čerpání energií z obnovitelných zdrojů za přispění dotací z EU, školení a vzdělávání našich zaměstnanců, to vše je zárukou spokojenosti našich klientů.

Topení, kanalizace, voda

  • instalatérské, plynařské a topenářské práce
  • montáž a servis kotlů značky VIESSMANN, JUNKERS, VAILANT, PROTERM, BAXI, ARISTON
  • tepelná čerpadla
  • elektromontáže