Opravy, servis, revize plynových spotřebičů
a montáží topení, vody, kanalizací, komínů
Drobečková navigace

O nás > Služby > Montáž kotlů

 

montáž  kotlů

Pokud chcete nejúspornější systém vytápění vaší nemovitosti a je u domu plynová přípojka - pak máte vyhráno. V takovém případě totiž rozhodně nejekonomičtěji vyjde pořízení a instalace plynového kotle. Jedná se zároveň o poměrně ekologický způsob vytápění, jelikož do ovzduší je uvolňováno opravdu minimální množství škodlivých spalin.

Plynový spotřebič má zapojovat odborník !

Pokud zapojujete např. elektrický kotel, určitě nehrozí takové nebezpečí jako v případě plynového. Sebemenší netěsnost spojení může vyústit v ohrožení zdraví i života. Nechcete nic takového riskovat a vystavovat se zbytečnému nebezpečí? V takovém případě nás můžete oslovit a my vám rádi vybraný plynový kotel odborně instalujeme. Provádíme zejména montáže plynových kotlů v Praze a okolí, ale naši odborní technici za vámi přijedou v rámci krajů Středočeského, Pardubického a Královéhradeckého kamkoliv. Zaměřujeme se na plynové kotle značek BAXI, Viessmann, Ariston, Vaillant, Buderus, Dakon, JohnWood, Junkers, Protherm, Thermona, Viadrus a další.

 

Zhotovíme funkční systém odkouření ke kotli

U každého plynového kotle musí být pochopitelně zhotoven funkční systém pro odvod spalin. U každého zařízení jsou odlišné požadavky. Ty musí být dodrženy, pokud chcete předejít nejrůznějším problémům. S plynovými kotli pracujeme již mnoho let a kromě bezchybné montáže plynových kotlů ovládáme i všechny zásady pro správné zapojení odvodu spalin. Pokud tedy budete mít zájem, rádi vám systém odkouření od kotle zhotovíme.

 

Nechte si provádět pravidelné revize plynového kotle !!

Plynové rozvody jsou jednou z nejnebezpečnějších součástí každé nemovitosti. Tedy za předpokladu, že neprocházejí pravidelnou revizí. Revizní technik by měl v pravidelných intervalech kontrolovat těsnost všech spojů a správnou funkci plynového kotle či jiných spotřebičů. Pro tento účel se používají nejmodernější elektronické detektory úniku plynu. Pokud máte vše v pořádku, bude vám vystavena revizní zpráva, kterou lze předložit v pojišťovně v případě nehody související s plynovým vedením.

 

Pokud ještě nevíte, pro který kotel se rozhodnout, pak vám více poradíme v naší kategorii kotle a čerpadla

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Mistr Kotelník s.r.o. - opravy, servis, revize plynových spotřebičů
a montáží topení, vody, kanalizací, komínů

Firma Mistr Kotelník s.r.o. působí na trhu od roku 2007 s působností v rámci celé České republiky. Využívá nejmodernějších technologií, měření, čištění, zjišťování závad.

Sledování posledních trendů, zejména čerpání energií z obnovitelných zdrojů za přispění dotací z EU, školení a vzdělávání našich zaměstnanců, to vše je zárukou spokojenosti našich klientů.

Topení, kanalizace, voda

  • instalatérské, plynařské a topenářské práce
  • montáž a servis kotlů značky VIESSMANN, JUNKERS, VAILANT, PROTERM, BAXI, ARISTON
  • tepelná čerpadla
  • elektromontáže